Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2021 16:47
Call of Duty Warzone z nowym glitchem
1049V

Call of Duty Warzone z powracającym glitchem. Niewidzialni gracze dominują na serwerach

W zeszłym tygodniu Activision usunęło z serwerów Call of Duty Warzone tysiące graczy, a już pojawił się nowy glitch, dzięki któremu niewidzialni zawodnicy dominują na serwerach. Problem staje się coraz większy i kolejni fani gatunku Battle Royale mierzą się z dużym problemem.

Od kilku tygodni społeczność Call of Duty: Warzone mierzy się z glitchami oraz oszustami. Część zawodowców zapowiedziało, że nie zamierza dłużej wspierać pozycji Activision, więc wydawca zapowiedział wielką falę banów.

Jak się okazuje, twórcy Call of Duty Warzone w ostatniej aktualizacji przywrócili do gry błąd. Już w zeszłym roku pojawiły się opinie dotyczące „niewidzialnych graczy”, a teraz niedogodność powróciła – wszystko za sprawą trybu Armored Royale.

W nowym wariancie zabawy zainteresowani mogą korzystać z opancerzonych ciężarówek z wbudowaną wieżyczką i to prawdopodobnie ta broń sprawia, że część żołnierzy po prostu znika. Niektórzy już podobno potrafią to kontrolować, więc teraz na serwerach zdarzają się abstrakcyjne mecze, w których niewidzialni zawodnicy próbują się znaleźć na mapie.

Redakcja Eurogamer otrzymała wiadomość od czytelnika, który próbował przetrwać w spotkaniu, gdzie znalazło się dziewięciu niewidzialnych graczy w pięciu różnych zespołach. Dobrze sytuację przedstawia drugi materiał – w trakcie meczu nie można dostrzec rywala, ale killcam pokazuje, gdzie dokładnie znajdował się oponent.

Really Activision?! How is the invisibility glitch BACK in the game along with so many other exploits?? from r/CODWarzone

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-02-08-call-of-duty-warzone-players-abusing-new-invisibility-glitch-to-win

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward