Cyberpunk 2077 z łatką 1.12. CD Projekt RED naprawia zabezpieczenia gry

Gry
4049V
Cyberpunk 2077 z łatką 1.12. CD Projekt RED naprawia zabezpieczenia gry
Iza Łęcka | 05.02.2021, 12:17

CD Projekt RED właśnie wydał aktualizację 1.12 do Cyberpunka 2077. Mały hotfix zajmuje się wyeliminowaniem luki w zabezpieczeniach, przez które gracze mogli utracić dostęp do komputerów osobistych. Poznajcie szczegóły.

Pracownicy polskiego studia w ostatnim czasie mają ręce pełne roboty. Tuż po kolejnej aktualizacji rozwiązującej jeden z poważnych błędów, kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o luce w zabezpieczeniach. Przedstawiciele CD Projekt RED otwarcie przestrzegali graczy korzystających z edycji PC przed pobieraniem modyfikacji, bowiem w momencie zainfekowania plików mogło dojść do utraty dostępu do sprzętu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Producent zapewniał jednocześnie o dalszych pracach nad łatkami. Najnowsza jest już dostępna - Hotflix 1.12 rozwiązuje niedogodności związane z zabezpieczeniami i jest przeznaczony na wersję gry na PC.

CD Projekt RED zareagował na problemy i przedstawił szczegóły najnowszej aktualizacji:

Hotfix 1.12 jest już dostępny na PC.

Ta aktualizacja naprawia podatności kodu, które mogły być wykorzystane do zdalnej egzekucji kodu (w tym poprzez zapisy gry):

  • Poprawiono błąd związany z przepełnieniem buforu.
  • Usunięto/zastąpiono pliki DLL bez ALSR-u.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić przygody V w futurystycznej metropolii, Cyberpunk 2077 jest dostępny w promocji w korzystnej cenie. Oferta dotyczy wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper