Cyberpunk 2077 z łatką 1.11. CD Projekt RED poprawia grę i usuwa błąd

News
5251V
Cyberpunk 2077 z łatką 1.11. CD Projekt RED poprawia grę i usuwa błąd
Wojciech Gruszczyk | 28.01.2021, 13:36

Cyberpunk 2077 właśnie otrzymał nową aktualizację. CD Projekt RED usuwa ostatni błąd, przez który część graczy nie mogła kontynuować rozgrywki. Poznajcie wszystkie szczegóły.

CD Projekt RED reaguje na problemy spowodowane ostatnią aktualizacją. Twórcy przygotowali hotfix, który usuwa ostatni błąd i pozwoli graczom na kontynuowanie rozgrywki – od zeszłego tygodnia zainteresowani nie mogli cieszyć się historią i poznawać fabularnych misji.

Tak prezentują się zmiany:

Hotfix 1.11 jest już dostępny na PC, konsolach i Stadii!

Poświęcony jest dwóm problemom, które pojawiły się po aktualizacji 1.1:

  • Przywrócono mechanikę losowania przedmiotów do poprzedniego stanu

Nadal badamy wykorzystywanie przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów.

  • Naprawiono błąd w zadaniu Stary znajomy

Studio przyznaje, że w niektórych przypadkach podczas rozmowy telefonicznej z Takemurą pojawiał się błąd. Teraz jednak udało się usunąć niedogodność i wszyscy zainteresowani zapoznają się z całą opowieścią:

Niektórzy gracze doświadczali go podczas rozmowy telefonicznej z Takemurą, jeśli używali zapisu gry z wersji 1.06 z zadaniem na etapie “Poczekaj na telefon od Takemury”. Po wczytaniu takiego zapisu na wersji 1.1, podczas rozmowy nie pojawiały się opcje dialogowe, a interakcje z innymi postaciami były zablokowane.

Problem okazał się na tyle złożony, że nie możemy tutaj mówić o małym pobieraniu. Gracze informują, że muszą ściągnąć po 13-15GB, a GOG potrzebuje około 70GB miejsca na dysku, by zaktualizować pliki – choć pobieramy 520MB. W lutym ma zostać wydana druga, duża aktualizacja do Cyberpunka 2077, która zajmie się wyeliminowaniem kolejnych problemów. Dopiero w następnym etapie, CD Projekt RED zaoferuje graczom darmowe DLC.

Rozmiar fixa:

  • Konsole: 13-15GB
  • GOG: 520MB
  • Steam: 2,3GB
Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Komentarze (162)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper