Cyberpunk 2077 w promocji na PS4 i Xbox One. Gra w bardzo dobrej cenie

Promocje gier
4260V
Cyberpunk 2077 w promocji na PS4 i Xbox One. Gra w bardzo dobrej cenie
Iza Łęcka | 05.02.2021, 11:04

Przygoda w Night City doczekała się kolejnej obniżki. W sieci sklepów Media Expert możecie nabyć nową grę CD Projekt RED w bardzo korzystnej cenie. Sprawdźcie szczegóły promocji na Cyberpunk 2077.

Cyberpunka 2077 od pewnego czasu możemy systematycznie zgarniać w niższej cenie. Już w zeszłym miesiącu produkcja CD Projekt RED była dostępna za około 185 złotych, tymczasem w najnowszej ofercie Media Expert tytuł można zakupić jeszcze taniej. 

Cyberpunk 2077 w promocji

Ostatnio polskie studio wypuściło aktualizację 1.11, a część specjalistów analizowała stan gry w wersjach na PS4 i Xboksa One - choć produkcja boryka się z problemami w niektórych sytuacjach, można mówić o wprowadzonych usprawnieniach. Przypomnijmy, że CD Projekt RED posiada rozbudowany plan prac nad historią osadzoną w futurystycznej metropolii, który obejmuje najbliższe miesiące. 

Stan gry jest ponownie komentowany za sprawą ostatniego wpisu CEO Moon Studios. Choć Thomas Mahler zdążył już przeprosić za agresywne reakcje, gracze i obserwatorzy branży ponownie komentują działania polskich deweloperów sprzed grudniowej premiery. 

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/cyberpunk-2077-na-playstation-4-playstation-5-xbox-one-oraz-xbox-series-x-za-179-zl-w-media-expert/

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper