KOTOR i KOTOR 2 mają powrócić na współczesne konsole. Fani Star Wars mogą szykować się na porty

Plotka
1405V
KOTOR i KOTOR 2 mają powrócić na współczesne konsole. Fani Star Wars mogą szykować się na porty
Iza Łęcka | 01.02.2021, 13:37

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku powrócą części Star Wars: Knights of the Old Republic. KOTOR i KOTOR 2 wylądują na współczesnych konsolach, jednak w tym wypadku raczej nie powinniśmy oczekiwać znaczących ulepszeń.

Systematycznie pojawiają się plotki dotyczące KOTOR 3, tymczasem według najnowszych, niepotwierdzonych doniesień na rynek powrócą dwie pierwsze odsłony Star Wars: Knights of the Old Republic. Wiadomość przedstawił Jordan Maison, jeden z cenionych informatorów związanych z uniwersum Gwiezdnych wojen:

Fani uniwersum mogą jednak powstrzymać entuzjazm: zgodnie z relacją informatora nie będzie to pełny remake, a proste przeniesienie gier. Pasującymi przykładami są chociażby Star Wars: Jedi Knight oraz Star Wars Episode I: Racer, które wylądowały na współczesnych platformach w formie zwykłych portów.

Jordan Maison zaznacza jednocześnie, że powrót KOTOR i KOTOR 2 nie jest powiązany z KOTOR 3, który znajduje się w produkcji, ale wciąż nie został ujawniony. Wydaje się bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku doczekamy się wielkich zapowiedzi.

Warto pamiętać, że Electronic Arts oraz Ubisoft opracowują kolejne produkcje z uniwersum Star Wars, więc w kolejnych latach będziemy świadkami wielu intrygujących ogłoszeń. W ostatnich latach marka o światowej popularności może pochwalić się kilkoma tytułami wartymi uwagi, między innymi Star Wars Battlefront 2, Star Wars Squadrons czy Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Źródło: https://www.somosxbox.com/los-clasicos-star-wars-caballeros-de-la-antigua-republica-verian-la-luz-en-consolas-este-ano/889839

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper