Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.01.2021 14:30
Spider-Man 3 i F.E.A.S.T.
2039V

Spider-Man 3. Zdjęcie z planu filmowego ujawnia nawiązanie, które spodoba się fanom gry od Insomniac Games

Jeden z użytkowników portalu Reddit udostępnił bardzo ciekawe zdjęcie z planu zdjęciowego do trzeciej części Spider-Mana, który rozstawiony jest obecnie w Atlancie. Udało się dojrzeć bardzo ciekawy element. 

"Spider-Man 3", który wejdzie w skład Marvel Cinematic Universe, to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów najbliższych miesięcy. Choć produkcja zaliczyła oczywiste opóźnienia w powodu pandemii koronawirusa, to w związku z licznymi zapowiedziami i plotkami (szczególnie tych o trzech Peterach Parkerach i multiwersum), ciężko usiedzieć spokojnie, oczekując nowych doniesień. 

Teraz jeden z użytkowników Reddita podzielił się bardzo ciekawym zdjęciem z planu zdjęciowego rozstawionego w Atlancie. Można na nim zaobserwować ciężarówkę dostawczą F.E.A.S.T. Skrót wywodzi się z "Food, Emergency Aid, Shelter and Training" i jest to w gruncie rzeczy schronisko dla bezdomnych, które mogliśmy obserwować w komiksach od 2008 roku. Tam pojawiło się jednak zaledwie szczątkowo - dużo większe znaczenie miało w grze Marvel's Spider-Man

Jest to miejsce, które prowadził Martin Li, a w którym pracowała Ciotka May - co więcej, w pewnym momencie wolontariat podjął tam przecież sam Miles Morales. I choć, jak wspomniałem, F.E.A.S.T. pojawiał się już wcześniej, to bez dwóch zdań jest to Easter Egg szczególnie ciekawy dla fanów gier od Insomniac Games. Nie ukrywam, że jestem niezmiernie ciekaw, jakie jeszcze nawiązania mogą się pojawić! 

Spider-Man 3 - F.E.A.S.T.

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/marvel-spider-man-3-set-photos-feast-easter-egg-video-game/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Sony Computer Entertainment