Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.01.2021 08:30
Marvel's Avengers Kate Bishop PS
1777V

Marvel's Avengers z prezentem dla posiadaczy PS Plus. Gracze mogą liczyć na pakiet dla Kate Bishop

Jeśli zdecydowaliście się ogrywać ostatnią głośną grę o grupie Avengersów na konsoli od Sony, a przy tym jesteście subskrybentami ich usługi PS Plus, to możecie liczyć na przyjemny pakiet prezentowy.

Jak wiadomo, Marvel's Avengers okazał się w pewnym stopniu rozczarowaniem. Wielokrotnie mogliśmy czytać, że gra próbowała być kilkoma gatunkami jednocześnie i niestety średnio się to opłaciło - problemy się wręcz mnożyły. I choć wiele wskazywało na to, że Square Enix zrobi wszystko, aby nieco wyciszyć szum wokół gry, oni nie zamierzają się bynajmniej poddawać.

Co więcej - zamierzają rozdawać prezenty, aby jeszcze bardziej zachęcić nas do powrotu. Jak pewnie pamiętacie, albowiem było o tym bardzo głośno, Spider-Man jest postacią, która ma zadebiutować w grze wyłącznie na konsolach Sony. Nie jest to jednak jedyna przewaga w tym tytule na konto PlayStation. Ogłoszono właśnie, że wszyscy posiadacze aktywnej subskrypcji PlayStation Plus mogą liczyć na małą niespodziankę!

Jak poinformowano nas za pośrednictwem profilu PlayStation na Twitterze, nabywcy usługi mogą dodać teraz zupełnie nowy strój dla młodej łuczniczki, stylizowaną plakietkę na nazwę gracza oraz 100 specjalnych jednostek, które stanowią walutę w grze. Choć nie jest to bynajmniej dodatek na miarę Patera Parkera, to wciąż bardzo miła niespodzianka dla wszystkich, którzy wciąż szaleją na serwerach, wymiatając postaciami z Marvela.

Źródło: https://gamerant.com/marvels-avengers-adds-free-kate-bishop-cosmetics-ps-plus-subscribers/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix