Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2021 19:51
Marvel's Avengers Hawkeye
1169V

Marvel's Avengers powróci do życia? Twórcy zapraszają na pokaz Hawkeye'a oraz ulepszeń z PS5 i Xbox Series X|S

Crystal Dynamics przerywa zbyt długą ciszę i zaprasza graczy na kolejny pokaz Marvel's Avengers. Wydarzenie nie odbędzie się w najbliższych kilku dniach, ale twórcy musieli w końcu zabrać głos i przedstawić plany na kolejne tygodnie.

Marvel's Avengers zadebiutowało w zeszłym roku, ale Square Enix wciąż nie może mówić o dużym sukcesie. Gra nie zachęciła wielu graczy na premierę, a później słyszeliśmy o kolejnych problemach – twórcy zapowiadali wielkie aktualizacje, ale obecnie do pozycji dołączyła tylko jedna bohaterka.

Teraz deweloperzy ujawnili kolejne wydarzenie – 16 lutego zostanie zaprezentowana następna postać oraz zobaczymy ulepszenia dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że deweloperzy w dość nietypowy sposób podchodzą do zestawu postaci.

Do gry obecnie dołączyła Kate Bishop, a teraz otrzymamy dostęp do Hawkeye'a? Marvel posiada tak wiele ciekawych charakterów, a w tym wypadku otrzymamy herosa bardzo podobnego do poprzedniego.

Nadal nie jestem pewien, czy podjęte przez deweloperów decyzje są dobre, ale na pewno będę obserwował rozwój Marvel's Avengers. A Wy jeszcze gracie lub zamierzacie zacząć/wrócić do produkcji?

Źródło: Twitter: PlayAvengers

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix