Władca Pierścieni też potrzebuje czasu. The Lord of the Rings: Gollum nie zadebiutuje w 2021 roku

News
1153V
Władca Pierścieni też potrzebuje czasu. The Lord of the Rings: Gollum nie zadebiutuje w 2021 roku
Wojciech Gruszczyk | 26.01.2021, 18:55

Najnowsza produkcja w uniwersum Władcy Pierścieni nie zadebiutuje w 2021 roku. Wydawca właśnie przełożył datę premiery i The Lord of the Rings: Gollum nie zadebiutuje w najbliższym czasie.

W marcu 2019 roku informowaliśmy o zapowiedzi The Lord of the Rings: Gollum i choć otrzymaliśmy już nawet pierwszą zajawkę produkcji, to jednak nie możemy liczyć, że świat Władcy Pierścieni zostanie w 2021 roku rozbudowany o nową historię.

The Lord of the Rings: Gollum nie zadebiutuje na rynku w następnych miesiącach i pozycja będzie dostępna dopiero w 2022 roku:

„Nawiązujemy współpracę z Daedalic Entertainment, aby wydać The Lord of the Rings™: Gollum™. Gra ukaże się w 2022 roku na konsolach Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz PC.”

Powyższą wiadomość przedstawił Nacon, który będzie teraz zajmował się promocją tytułu. Niestety na większe konkrety będziemy musieli pewnie zaczekać do drugiej połowy 2021 roku lub nawet do początku 2022 roku – wszystko zależy, kiedy tak naprawdę Gollum będzie miał zadebiutować.

W ostatnich tygodniach przełożono premiery między innymi Hogwarts Legacy oraz Riders Republic.

Źródło: Informacja prasowa: Nacon

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper