Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 18:18
Riders Republic
444V

Riders Republic potrzebuje więcej czasu. Ubisoft przekłada premierę gry

Ubisoft właśnie przełożył premierę Riders Republic. Gra nie zadebiutuje 25 lutego i przynajmniej aktualnie deweloperzy nie przedstawili konkretnej daty debiutu. Pozycja ma jednak trafić na rynek w następnych 12 miesiącach.

Riders Republic zostało zapowiedziane przez Ubisoft we wrześniu ubiegłego roku i jest to produkcja traktująca o sportach ekstremalnych. Francuzi w dniu pokazu ustalili datę debiutu, ale nie możemy liczyć, że gra trafi na rynek w przyszłym miesiącu.

Ubisoft dokładnie nie tłumaczy sytuacji, ale możemy podejrzewać, że podobnie jak w przypadku innych tytułów – zespół nie chce ryzykować i zaproponować społeczności niedopracowaną pozycję. Z tego powodu zdecydowano się na zmianę planów i w przyszłości poznamy ostateczną datę debiutu.

Biorąc pod uwagę brak konkretnych materiałów promocyjnych, mogliśmy się spodziewać, że Ubisoft rozważa przełożenie premiery Riders Republic – w końcu jest to nowa marka, która potrzebuje odpowiedniego rozgłosu.

Hej, zawodnicy!

We wrześniu zaprezentowaliśmy wam pierwsze spojrzenie na rozbudowany tryb wieloosobowy w Riders Republic. Obiecywaliśmy pełen akcji park sportów plenerowych, w którym odbywać się będą masowe wyścigi z udziałem ponad 50 graczy na konsolach nowej generacji, rozmaite aktywności i niesamowite akrobacje. Nie możemy się doczekać, aż będziecie mogli przemierzać nasz tętniący życiem świat, spełniając swoje sportowe marzenia.

Dzisiaj chcemy was poinformować, że zdecydowaliśmy się przesunąć premierę gry na późniejszy termin w tym roku. Ten dodatkowy czas pozwoli naszemu zespołowi pasjonatów zapewnić jak najlepsze doznania dla graczy.

Dziękujemy za wasze wsparcie i zrozumienie. Dbajcie o siebie i szykujcie się, by wkrótce dołączyć do szalonej zabawy w Riders Republic!

– Zespół Riders Republic

Warto przypomnieć, że wczoraj przełożono premierę Hogwarts Legacy i jest to podobno początek podobnych informacji.

Tagi: Riders Republic Ubisoft ubisoft annecy