Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2021 18:12
Biomutant
2549V

Biomutant ma w końcu datę premiery! Gra zadebiutuje na 3 platformach

Koniec wyczekiwania na ostateczną datę premiery Biomutant. Twórcy właśnie potwierdzili informacje i zapraszają graczy na odliczanie do wielkiego debiutu. Produkcja zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach.

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na konkrety dotyczące debiutu Biomutant, ale deweloperzy właśnie potwierdzili świetną wiadomość. Tytuł nie zadebiutuje do końca aktualnego roku finansowego, ale trafi na rynek jeszcze w połowie 2021 roku.

Biomutant będzie dostępny od 25 maja i od początku produkcję kupimy na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputerach osobistych. Dzięki wstecznej kompatybilności, pozycja będzie także dostępna na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Warto przypomnieć, że Biomutant będzie dostępny w Polsce w trzech edycjach (Standardowej, Kolekcjonerskiej oraz Atomowej), a gracze mogą liczyć na pełną polską lokalizację. Wydawca potwierdza, że wkrótce otrzymamy więcej konkretów dotyczących pozycji, a pewnie nawet zobaczymy nowe materiały z tytułu.

Teraz pozostaje tylko trochę zaczekać i wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z pierwszą, a zarazem niezwykle intrygującą pozycją od Experiment 101.

Źródło: Twitter: Biomutant

Tagi: Biomutant data premiery Experiment 101 THQ Nordic