Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 16:56
Biomutant zdziwiony bohater
952V

BioMutant zadebiutuje wkrótce. Twórcy kończą prace nad grą

Od prezentacji BioMutant minęło sporo czasu, a w zeszłym roku nie mieliśmy wielu okazji , by oglądać produkcję. Mimo wszystko Experiment 101 kończy prace nad grą i wkrótce odbędzie się premiera oczekiwanej od dawna pozycji.

Pierwszy pokaz BioMutant odbył się w 2017 roku i od tego czasu wyczekujemy na konkrety dotyczące premiery produkcji. W zeszłym roku zobaczyliśmy gameplay, który nie przypadł do gustu wszystkim graczom, ale mimo wszystko Experiment 101 może zapewnić dynamicznego RPG-a z ciekawym systemem walki.

W sprawie pozycji wypowiedział się Klemens Kruezer (dyrektor generalny THQ Nordic), który potwierdził, że pomimo wielu opóźnień – Biomutant zadebiutuje przed 1 kwietnia 2021 roku. Twórcy mają zapewnić pozycję w aktualnym roku finansowym.

CEO THQ Nordic zaznaczył, że BioMutant jest „premierą o dużym znaczeniu” i najwidoczniej cała korporacja wierzy w sukces tytułu.

BioMutant trafi na rynek za maksymalnie 11-12 tygodni, więc wkrótce THQ Nordic powinno rozpocząć konkretną promocję pozycji. W przyszłości otrzymamy zwiastun oraz poznamy ostateczną datę debiutu.

Źródło: https://www.psu.com/news/biomutant-release-date-narrowed-down-by-thq-nordic-boss/

Tagi: BioMutant Experiment 101 THQ Nordic