Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2021 17:30
PS5 z Demon's Souls Remake i dodatkowym padem w Polsce
4724V

PS5 wraca do sprzedaży! Pojawiła się nowa oferta [aktualizacja #1]

Pojawiła się kolejna oferta na PlayStation 5. Teraz gracze mogą sięgnąć po konsolę z dwoma kontrolerami oraz jedną z najlepszych, premierowych gier w historii marki PlayStation. Sprawdźcie duży i ciekawy zestaw.

Jak widać sympatycy marki PlayStation mają kolejną okazję, by sięgnąć po PlayStation 5. Mam wrażenie, że jest to zdecydowanie najciekawsza oferta w tym tygodniu, ponieważ tym razem nie otrzymacie pozycji z poprzedniej generacji i kupicie konsolę z napędem. Wcześniejsze propozycje były krytykowane właśnie ze względu na dobór tytułów oraz wersję urządzenia.

PS5 z Demon's Souls Remake i dodatkowym padem w Polsce

Nadal nie wiemy, kiedy tak naprawdę PlayStation 5 trafi do regularnej sprzedaży, ale patrząc na sytuację na świecie – w następnych tygodniach nie liczyłbym na wiele pozytywnych informacji. Urządzenie jest wciąż wyprzedawane po kilku minutach od pojawienia się w sklepach, a nadal grasują boty, które wykupują sprzęt i następnie PS5 trafia na aukcje.

I jak oceniacie ten pakiet?

[Aktualizacja #1]

Pojawiła się nowa oferta:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-demons-souls-remake-dodatkowy-pad-za-2947-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: playstation 5 ps5 Sony