Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2021 11:26
ps5 digital 2 pady
5730V

PS5 w sprzedaży. Konsola Digital Edition z dodatkowym kontrolerem

PS5 kolejny raz powróciło do sklepów, dzięki czemu gracze mogą sięgnąć po wydanie Digital Edition. W zestawie znajduje się dodatkowy DualSense. Oferta może zainteresować fanów cyfrowej dystrybucji.

Spełniają się pogłoski dotyczące najświeższej styczniowej partii konsoli Sony. Po wczorajszej, szybkiej sprzedaży w NeoNecie, PlayStation 5 znalazło się w ofercie Media Marktu. Tym razem jednak zestaw jest nieco mniejszy - PS5 Digital Edition z dodatkowym padem DualSense zgarniecie już za 2159 złotych.

PS5 w sprzedaży

PlayStation 5 Digital Edition + Dodatkowy kontroler DualSense - 2159 zł

Zestaw jest nieco mniej okazały niż wczorajsza oferta, jednak pamiętajcie, że mamy do czynienia z edycją konsoli bez napędu, do której w komplecie nie są dołączane gry w fizycznej wersji. Najnowszy pad Sony wydaje się jednak znakomitym dodatkiem, dzięki któremu można będzie ogrywać tytuły we dwójkę.

Jak informowaliśmy ostatnio, dyrektor generalna AMD produkującego podzespoły do PlayStation 5 i Xboksa Series X|S zapewniała, że przedsiębiorstwo dołoży wszelkich starań w dostarczaniu większej ilości części do konsol i sprostaniu oczekiwaniom. Problemy z dostępnością nowego sprzętu są jednak nadal odczuwane przez graczy, a nowe oferty na urządzenia wyprzedają się natychmiastowo, niestety również przez nieuczciwych handlarzy, wykorzystujących boty.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-digital-edition-dodatkowy-kontroler-dualsense-dostepna-za-2159-zl-w-media-markt/

Tagi: playstation 5 ps5 ps5 digital edition