Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2021 11:02
PS5 konsola
16022V

PS5 wróciło do sprzedaży! Zestaw z 3 grami i 2 padami

PS5 można ponownie zamówić w Polsce. Urządzenie z trzema grami oraz dwoma kontrolerami pojawiło się w nowej ofercie, dzięki której zainteresowani gracze otrzymają znakomity komplet, który pozwoli na zapoznanie się z możliwościami nowej generacji.

Na początku tego roku informowaliśmy naszych czytelników o nowych dostawach PlayStation 5 – ta miała nadejść pod koniec stycznia, tymczasem możemy już sprawdzić pierwszą propozycję, która nie jest standardowym wydaniem PS5. Gracze otrzymają zestaw gwarantujący kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy.

PS5 wróciło do sprzedaży!

NeoNet jako pierwszy przedstawił ofertę na PlayStation 5 w 2021 roku. Sieć sklepów informuje o wysyłce w 48 godzin, więc klienci jeszcze w tym tygodniu lub na początku przyszłego otrzymają sprzęt w swoje ręce. W asortymencie znajdziemy nie tylko PlayStation 5 oraz drugi kontroler DualSense, ale również komplet trzech bardzo mocnych produkcji. Są to gry z PlayStation 4, które uruchomimy na PS5 dzięki wstecznej kompatybilności – Ghost of Tsushima działa na najnowszej generacji Sony w 60 klatkach na sekundę.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-cyberpunk-2077-the-last-of-us-part-ii-ghost-of-tsushima-kontroler-dualsense-za-3469-zl-w-neonet/

Tagi: playstation 5 ps5