Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2021 13:07
Medium Bloober Team
659V

Medium intrygująco połączone z Observerem. Bloober Team zdradza ciekawostki o grze

Kampania marketingowa Medium zbliża się do wielkiego zakończenia. W przyszłym tygodniu produkcja Bloober Team trafi na rynek, co pokusiło deweloperów do ujawnienia kilku smaczków z nadciągającej historii.

The Medium zadebiutuje pod koniec stycznia, tymczasem w ostatnich dniach sprawdziliśmy kilka obiecujących materiałów: spojrzeliśmy na gameplay oraz enigmatyczny zwiastun nowej gry Bloober Team. Krakowski zespół przedstawia horror szerokiej publice, nie szczędząc zakulisowych informacji, a najnowszy materiał skupia się na ciekawostkach dotyczących prac i inspiracji, z jakich korzystali autorzy.

Twórcy z Bloober Team sprytnie łączą Medium z Observerem: główna bohaterka nowej historii, Marianne, mieszka w tej samej kamienicy, w której przebiega śledztwo Daniela Lazarskiego w 2084 roku. Nie możemy mieć pewności, że obie pozycje rozgrywają się w tej samej rzeczywistości, jednak nawiązanie do poprzedniej produkcji jest zaskakujące.

Na filmiku autorzy przedstawiają głównych aktorów, opowiadają o pracach nad udźwiękowieniem czy wspominają o pierwotnej koncepcji – pomysł dwóch światów w Medium był rozwijany od 2012 roku, a zgodnie z pierwszymi założeniami klimatyczna produkcja miała zadebiutować na PlayStation 3, Xboksach 360 oraz Nintendo Wii U. W Sieci nadal można znaleźć adnotacje o wstępnej zapowiedzi gry.

Pamiętajcie, że Medium będzie dostępne w ramach Xbox Game Pass. Nadal zbieramy Wasze głosy w konkursie na najlepsze tytuły usługi z 2020 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bloober team The Medium