Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.01.2021 09:06
The Medium RTX ray tracing
4849V

The Medium wygląda pięknie z włączonym ray tracingiem i 4K. Gameplay z RTX 3080

The Medium to jedna z pierwszych prawdziwie next-genowych produkcji, które były przygotowywane od podstaw wyłącznie z myślą o nowych platformach (Xbox Series X/S oraz PC). Sprawdźmy jak wygląda w niej gameplay na najwyższych możliwych ustawieniach.

The Medium uderzy na rynek już za kilka dni. Już dzisiaj możemy przekonać się, jak wygląda początkowy gameplay z tego tytułu. Studio Bloober udostępniło produkcję części osób, m.in. youtuberowi Cycu1. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak gra wygląda na gameplayu z włączonym ray tracingiem na PC. Bez marketinowych wstawek czy montażu. Przed wami ponad 20 minut czystej rozgrywki z The Medium.

Oczywiście, by grać w polski tytuł w rozdzielczości 4K i 60 fps z włączonym ray tracingiem konieczne jest posiadanie bardzo mocnej konfiguracji PC. Bloober Team w ostatnich dniach zdradził, jakie podzespoły trzeba posiadać, by cieszyć się płynnym frameratem przy takich opcjach. Bez karty graficznej RTX 3080 na najwyższych ustawieniach graficznych się nie obędzie.

Polski horror, którego akcja rozgrywa się w Krakowie, trafi do sprzedaży już 28 stycznia. Tego samego dnia The Medium pojawi się w ofercie Xbox Game Pass.

Tagi: bloober team The Medium