Game Pass - wybieramy najlepsze gry 2020 roku

Xbox Game Pass

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy Was do zabawy, w ramach której wybierzemy najlepsze gry dostępne w usłudze Xbox Game Pass w 2020 roku!

Czym jest Game Pass? To fantastyczna opcja dla wszystkich graczy. Za stałą miesięczną opłatę mamy dostęp do setek gier dostępnych na konsolach, komputerach i telefonach z systemem Android (rozgrywka w chmurze). Rok 2020 to ogromny rozwój usługi - stale rozbudowywany katalog plus debiuty wielu głośnych pozycji. Aktualnie biblioteka Game Pass liczy blisko 350 gier dostępnych na konsole, 230 na PC, a do tego w ponad 200 zagramy w chmurze (niektóre gry dostępne są zarówno na konsole, jak również na PC i telefony z systemem Android). 

  Game Pass - wybieramy najlepsze gry!

Na czym polega zabawa? To proste - wskaż swojego faworyta w danej kategorii i opisz krótko (maksymalnie 750 znaków), dlaczego właśnie tak gra Twoim zdaniem powinna wygrać. Głosujecie w sześciu kategoriach growych oraz w jednej poświęconej najważniejszemu wydarzeniu związanemu z Xbox Game Passem. Dlaczego warto przyłożyć się do opisów? Bo to właśnie na ich podstawie wybierzemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach - im ciekawszy i bardziej interesujący opis, tym lepiej!

  Nagrody

Zwycięzcy (najciekawszy opis) w kategoriach 1-6 zgarną miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Zwycięzca (najciekawszy opis) w kategorii Gra Roku otrzyma konsolę Xbox Series X wraz z 3-miesięczną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate.
Xbox Series XXbox Game PassZapraszamy do zabawy! Głosujcie, uzasadniajcie i wysyłajcie swoje zgłoszenia, pamiętając o adresie mailowym, który będzie niezbędny do skontaktowania się z nagrodzonymi osobami. W konkursie udział mogą brać wszyscy (zarówno zalogowani, jak i niezalogowani czytelnicy) z zaznaczeniem, że jedna osoba może głosować tylko raz. Dodatkowe informacje znajdziecie w newsie na stronie głównej. Głosować można do 31 stycznia (niedziela) do 23:59


* - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Znaków: 0 z 750

Znaków: 0 z 750

Znaków: 0 z 750

Znaków: 0 z 750

Znaków: 0 z 750

Znaków: 0 z 750

Znaków: 0 z 750