Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 15:19
Medium live-action
1182V

Medium na efektownym zwiastunie live-action. Polacy w świetny sposób promują grę

Bloober Team przed samą premierą Medium zadbało o jeszcze jeden materiał. Twórcy zapraszają teraz na zdecydowanie najlepszy materiał promujący nadciągający horror. Film został przygotowany przez Platige Image i Tomasza Bagińskiego.

Bloober Team długo czekało, by rozpocząć konkretną promocję The Medium, ale w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych materiałów. Widzieliśmy zwiastun RTX, zerknęliśmy na gameplay, a teraz nadszedł czas na zwiastun z prawdziwymi aktorami.

Za widowisko odpowiada doświadczone studio Platige Image, które pracuje z największymi firmami z naszej branży i przedstawia kolejne gry AAA. Teraz Tomasz Bagiński miał okazję pracować nad Medium i jego wizja na świat Bloober Team jest świetna.

W ciekawy sposób został tutaj pokazany tytuł Polaków oraz przemierzanie dwóch światów – jak wiadomo ten motyw będzie niezwykle istotny w całej opowieści, ponieważ bohaterka może podróżować pomiędzy wymiarami. Trailer przedstawia także tajemniczą bestię, która pojawiła się już na jednym ze zwiastunów, ale wciąż nie wiemy tak naprawdę, jaką odegra ona role w całej przygodzie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team The Medium