Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2021 21:16
xbox game pass
2286V

Xbox Game Pass straci kilka ciekawych gier. W co warto zagrać do końca stycznia?

Już wkrótce Xbox Game Pass zostanie rozbudowane o kilka nowych produkcji, ale nie możemy zapomnieć, że usługa Microsoftu od czasu do czasu traci także gry ze swojego katalogu. W Sieci pojawiły się informacje o najnowszej czystce i na liście pojawił się między innymi Final Fantasy XV.

W 2020 roku Xbox Game Pass zostało rozbudowane o wiele kapitalnych gier, ale od czasu do czasu niektóre świetne produkcje wypadają z oferty amerykańskiego giganta. Tak będzie 1 lutego, gdy z katalogu usługi wypadną następujące pozycje:

  • Final Fantasy XV – Xbox/PC
  • Indivisible – Xbox/PC
  • Sea Salt – Xbox/PC
  • Fishing Sim World: Pro Tour – Xbox/PC
  • Gris – PC

Zdecydowanie najciekawszym tytułem z zestawienia będzie dla wielu Final Fantasy XV, które trafiło do Xbox Game Pass w lutym zeszłego roku. W Sieci pojawiła się plotka, według której Square Enix mogło udostępnić swoje gry na rok, więc w przyszłości z zestawu XGP mogą zniknąć kolejne pozycje z serii Final Fantasy... Choć trzeba pamiętać, że Microsoft zamierza rozbudować usługę o kolejne gry z tego uniwersum.

Z zestawienia na pewno warto również sprawdzić Indivisible (82% średnia ocen), a nie będę specjalnie zaskoczony, jak wielu graczy będzie narzekać na brak Fishing Sim World: Pro Tour. Pozycje podejmujące temat wędkarstwa od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów tego sportu.

Xbox Polska potwierdził dzisiaj, że wkrótce zostanie ujawniona nowa lista tytułów – będą to pozycje na drugą połowę stycznia.

Weźcie także udział w naszym konkursie i wybierzcie najlepsze propozycje z Xbox Game Pass z 2020 roku.

Źródło: https://www.trueachievements.com/n44453/xbox-game-pass-leaving-soon

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass xbox one xbox series x|s