Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 17:12
Resident Evil Village Capcom
1124V

Resident Evil Village nadciąga, więc Capcom zaprasza na REShowcase. Firma pokaże gameplay

Jeszcze w styczniu odbędzie się prezentacja Resident Evil Village, podczas której zobaczymy rozgrywkę z nowego horroru Capcomu. Japończycy mogą nawet zaskoczyć graczy kilkoma niespodziankami.

Resident Evil Village ma trafić na rynek do 31 marca 2021 roku, więc najwyższy czas na konkrety. Capcom właśnie ujawnił REShowcase, który odbędzie się 21 stycznia i podczas wydarzenia poznamy szczegóły dotyczące gry, zobaczymy zwiastun oraz pierwszy raz deweloperzy pokażą czystą rozgrywkę.

Capcom szykuje także inne informacje dotyczące marki, więc może zerkniemy jeden z kolejnych projektów z serii Resident Evil? Jak wiadomo Sony Pictures zakończyło prace nad filmem, Netflix pracuje nad animacją, a w swoim czasie pojawiały się plotki dotyczące Resident Evil 4 Remake.

Wiele na to wskazuje, że Capcom może właśnie w taki sposób przedstawiać swoje nowe gry – w zeszłym tygodniu deweloperzy zaprosili graczy na pokaz Monster Hunter Rise, a teraz możemy szykować się na wydarzenie związane z Resident Evil.

W przypadku Resident Evil Village możemy także liczyć na ostateczną datę premiery i nawet zapowiedź wersji na poprzednią generację? Jak wiadomo w zeszłym roku twórcy wspominali o możliwym porcie.

Źródło: Twitter: RE_Games

Tagi: Capcom REShowcase Resident Evil Village