Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2020 18:16
Film Resident Evil
1423V

Resident Evil nadciąga. Sony Pictures potwierdziło zakończenie prac na planie

Zakończono prace nad „Resident Evil”. Reboot serii zmierza na wielki ekran i możemy mieć pewność, że premiera produkcji odbędzie się w 2021 roku. To bardzo dobra wiadomość dla fanów uniwersum.

O filmie „Resident Evil” informujemy naszą społeczność od dawna, ale tak naprawdę nie wiedzieliśmy, kiedy zostaną zakończone prace na planie. Teraz możemy potwierdzić, że twórcy mają już ten etap za sobą i wszystkie sceny zostały nakręcone.

To bardzo ważna wiadomość w kontekście całego uniwersum – jak wiadomo w przyszłym roku zostanie opublikowana nowa gra z serii, zobaczymy animację od platformy Netflix, a teraz możemy mieć pewność, że widzowie zobaczą także film.

W ostatnich dniach poznaliśmy między innymi datę premiery oraz mogliśmy zobaczyć głównego bohatera „Resident Evil”, jednak wciąż musimy czekać na pierwszy zwiastun filmu. Warto dodać, że Sony Pictures ma ostatnio dobry czas – niedawno wytwórnia potwierdziła zakończenie prac na planie „Uncharted”.

Zamierzacie zainteresować się nowym „Resident Evil”? Jak wiadomo reżyser postanowił tym razem odświeżyć całą filmową serię i chce w mocny sposób inspirować się pozycjami Capcomu.

Źródło: Twitter: SonyPictures

Tagi: film Resident Evil Resident Evil sony sony pictures