Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2021 08:11
Ghost of Tsushima 2 ogłoszenie o pracę
717V

Ghost of Tsushima 2 to kwestia czasu. Sucker Punch szuka projektanta walki

Amerykański zespół pracujący jako część SCE Worldwide Studios wciąż poszerza swój skład, sugerując graczom prace nad Ghost of Tsushima 2 lub rozbudowanym DLC. Twórcy poszukują kolejnego designera, który zajmie się dopracowaniem pojedynków w świecie samurajów.

Ghost of Tsushima okazało się wielkim hitem i jest jedną z najlepszych gier 2020 roku – produkcja została doceniona przez Japończyków oraz graczy, zdobywając wyróżnienie The Game Awards. Historia Jina Sakai jest najszybciej sprzedającym się oryginalnym IP Sony na PS4.

Już w październiku informowaliśmy, że deweloperzy mogą rozwijać kontynuację Ghost of Tsushimy, tymczasem studio poszukuje kolejnego specjalisty. Jednym z istotnych wymogów dla designera walki jest „granie w Ghost of Tsushima i zrozumienie podstaw systemu pojedynków”. Po raz kolejny bardzo dokładnie zostało podkreślone, że znajomość produkcji z 2020 roku jest niezbędna do zatrudnienia.

Opracowanie Ghost of Tsushimy 2 nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem i jest to najpewniej dobra wiadomość dla fanów gry, którzy mogą oczekiwać, że w przyszłości zapoznają się z kolejnym tytułem osadzonym na japońskich terenach.

Źródło: https://wccftech.com/ghost-of-tsushima-2-sequel-job-ad-leak

Tagi: Ghost of Tsushima Ghost of Tsushima 2 Sony Interactive Entertainment Sucker Punch