Ghost of Tsushima grą roku TGA 2020 według graczy. The Last of Us 2 musiało uznać wyższość samuraja

Gry
3485V
Ghost of Tsushima grą roku TGA 2020 według graczy. The Last of Us 2 musiało uznać wyższość samuraja
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2020, 20:36

Ceremonia rozdania nagród The Game Awards odbędzie się dopiero w nocy z czwartku na piątek, ale już teraz możemy potwierdzić pierwszego zwycięzcę. Gracze zdecydowali, że to Ghost of Tsushima jest najlepszą produkcją mijającego roku.

Geoff Keighley systematycznie pobudza graczy i przygotowuje zainteresowanych na wielkie zapowiedzi związane z nadchodzącym The Game Awards. Na wydarzeniu zobaczymy ponad 12 „Światowych Premier”, a pierwsze zostaną przedstawione jeszcze przed samą galą, więc możemy mieć pewność, że nie będziemy się nudzić.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj zakończyło się głosowanie graczy na najlepszą grę 2020 roku i społeczność wybrała Ghost of Tsushimę. Przygoda samuraja toczyła zacięty bój z The Last of Us 2, ale na ostatniej prostej przygoda Sucker Punch nie miała sobie równych.

Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że Sony szybko zapowie Ghost of Tsushima 2 i deweloperzy małymi krokami będą szykować nas na oczekiwaną przez wielu kontynuację.

To oczywiście dopiero początek wielkich nagród, a podczas gali zostaną nagrodzone najlepsze produkcje 2020 roku – na tegorocznej imprezie nie będzie brany pod uwagę Cyberpunk 2077, który otrzyma szansę zawalczyć o nagrody w przyszłym roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Twitter: thegameawards

Komentarze (168)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper