Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 20:36
Ghost of Tsushima
2986V

Ghost of Tsushima grą roku TGA 2020 według graczy. The Last of Us 2 musiało uznać wyższość samuraja

Ceremonia rozdania nagród The Game Awards odbędzie się dopiero w nocy z czwartku na piątek, ale już teraz możemy potwierdzić pierwszego zwycięzcę. Gracze zdecydowali, że to Ghost of Tsushima jest najlepszą produkcją mijającego roku.

Geoff Keighley systematycznie pobudza graczy i przygotowuje zainteresowanych na wielkie zapowiedzi związane z nadchodzącym The Game Awards. Na wydarzeniu zobaczymy ponad 12 „Światowych Premier”, a pierwsze zostaną przedstawione jeszcze przed samą galą, więc możemy mieć pewność, że nie będziemy się nudzić.

Dzisiaj zakończyło się głosowanie graczy na najlepszą grę 2020 roku i społeczność wybrała Ghost of Tsushimę. Przygoda samuraja toczyła zacięty bój z The Last of Us 2, ale na ostatniej prostej przygoda Sucker Punch nie miała sobie równych.

Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że Sony szybko zapowie Ghost of Tsushima 2 i deweloperzy małymi krokami będą szykować nas na oczekiwaną przez wielu kontynuację.

To oczywiście dopiero początek wielkich nagród, a podczas gali zostaną nagrodzone najlepsze produkcje 2020 roku – na tegorocznej imprezie nie będzie brany pod uwagę Cyberpunk 2077, który otrzyma szansę zawalczyć o nagrody w przyszłym roku.

Źródło: Twitter: thegameawards

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch