Cyberpunk 2077 otrzymał szczery zwiastun. Festiwal bugów i problemów na materiale

News
2628V
Cyberpunk 2077 otrzymał szczery zwiastun. Festiwal bugów i problemów na materiale
Wojciech Gruszczyk | 12.01.2021, 19:46

To była tylko kwestia czasu. Cyberpunk 2077 dorobił się szczerego zwiastuna, na którym autorzy bardzo dokładnie przedstawiają sytuację z produkcją CD Projekt RED. Materiał to dobre podsumowanie ostatnich tygodni.

Cyberpunk 2077 zadebiutował ze sporymi problemami, które były najbardziej widoczne na konsolach poprzedniej generacji. W rezultacie gra jest wciąż niedostępna na PlayStation Store, a w swoim czasie Sony, Microsoft oraz CD Projekt RED potwierdziły możliwość dokonania pełnej refundacji.

Polskie studio zadbało już o kilka niezbędnych łatek, dzięki którym Cyberpunk 2077 działa znacznie lepiej, ale dopiero w następnych tygodniach pojawią się kluczowe patche – to dzięki nim pozycja zostanie pozbawiona największych bugów.

Twórcy z Fandom Games wzięli na warsztat Cyberpunka 2077 i przygotowali szczery zwiastun. Autorzy śmieją się z błędów, wspominają o wielkim marketingu gry, a także podkreślają istotne problemy – przez bugi wielu graczy nie mogło w odpowiedni sposób doświadczyć historii.

Materiał to bardzo dobre podsumowanie ostatnich tygodni, ale na szczęście CD Projekt RED powinien wkrótce zapewnić oczekiwane aktualizacje, dzięki którym tytuł zaoferuje lepszą jakość na wszystkich urządzeniach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych