Iza Łęcka Iza Łęcka 12.01.2021 08:56
Call of Duty Warzone operatorka i nowa mapa
1111V

Call of Duty Warzone może otrzymać kolejną mapę. Twórcy prawdopodobnie postawią na wielki powrót

Pod koniec zeszłego roku na serwerach Call of Duty Warzone pojawiła się druga lokacja, jednak coraz więcej się mówi o pracach deweloperów nad kolejnym terenem. Według przecieków, Activision miałoby udostępnić mapę na pierwszą rocznicę produkcji Battle Royale.

W zeszłym tygodniu twórcy Call of Duty Warzone zajęli się balansem broni, ale jeśli wierzyć najnowszym spekulacjom, Infinity Ward nie traci czasu i skupia się na dostarczeniu znacznie bardziej rozbudowanej aktualizacji.

W marcu 2021 roku (rocznica premiery Call of Duty Warzone) na serwerach gry ma pojawić się nowa mapa o rozmiarze 8x8 – będzie to odrobinę większa miejscówka od Verdańska (9x9 to rozmiar potwierdzony, ale entuzjaści strzelania mają dostęp do 6,5x7). Do informacji dotarli dziennikarze ModernWarzone, którzy potwierdzają, że deweloperzy mogą skorzystać z map znajdujących się w Call of Duty Black Ops Cold War (Fireteam) – połączenie terenów zapewni stosowną nową lokację.

Na środku mapy miałoby się znajdować Sanatorium, co prowadzi do dalszych plotek dotyczących umiejscowienia w pozycji pojazdów wodnych oraz mechaniki pływania. Co więcej, autorzy przywrócą Zoo z Call of Duty: Black Ops. Trzeba zaznaczyć, że pierwotnie wspomniany teren powinien zostać uruchomiony w grze pod koniec 2020 roku (na premierę Call of Duty: Black Ops Cold War), ale ze względu na opóźnienia, autorzy zdecydowali się zaoferować mniejszy obszar.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/details-of-warzones-new-cold-war-map-have-reportedly-leaked/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward