Iza Łęcka Iza Łęcka 16.12.2020 13:18
Call of Duty Warzone
1036V

Call of Duty Warzone z nową mapą. Sprawdźcie gameplay z Rebirth Island

Na serwerach Call of Duty: Warzone pojawiła się najświeższa lokacja, dzięki czemu gracze mogą już przetestować nowości zaproponowane przez deweloperów. Wiele na to wskazuje, że tym razem musimy szykować się na bardziej chaotyczną rozgrywkę.

Po serii przecieków dotyczących nowinek w Battle Royale, aktualizacja pojawiła się na serwerach. Call of Duty Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War łączą siły: na dobry początek, dzięki nowej zawartości, entuzjaści strzelania otrzymają możliwość sprawdzenia Rebirth Island. Mapa jest dostępna od dzisiaj, nie potrzeba było więc zbyt wiele czasu, by w Sieci udostępnione zostały pierwsze materiały ukazujące gameplay.

Jak szybko zauważymy, lokacja jest znacznie mniejsza od Verdańska, jednak w początkowo zaprezentowanych starciach ujrzymy zaledwie 45 graczy, co może przyczynić się do lepszego odbioru konkurencji. Zgodnie z założeniami wyspa ma pomieścić 75 śmiałków. Szczerze powiedziawszy, nie wyobrażam sobie, by na tak niedużym terenie miało zawitać aż 150-200 zawodników, jak miało to miejsce na wcześniejszym terytorium.

Rebirth Island powinno przynieść większą intensywność rozgrywki, co na pewno zostanie pozytywnie odebrane przez graczy preferujących dynamiczną, żywiołową akcję – mecze będą znacznie krócej trwać. Na jednym z materiałów sprawdzicie nowy gułag, dzięki któremu otrzymamy szansę powrotu do walki, a ponieważ jest to początek starcia, przyjrzyjcie się szybkiej rywalizacji.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward Rebirth Island