Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 17:00
Call of Duty Warzone DMR 14
820V

Call of Duty Warzone z oczekiwanymi zmianami. Twórcy zajmą się balansem DMR 14 i innych broni

Twórcy Call of Duty Warzone potwierdzają prace nad oczekiwanymi zmianami. Zespół zajmie się wyeliminowaniem zbyt mocnych broni – już wkrótce DMR 14 nie będzie siało postrachu na mapach i gracze będą mogli cieszyć się normalną rozgrywką.

Raven Software zajmuje się pracami nad ulepszeniem i rozbudową Call of Duty Warzone i deweloperzy potwierdzili ważną wiadomość – usłyszeli narzekania graczy i zajmą się balansem kilku broni. Na liście znajduje się między innymi DMR 14.

Twórcy zaznaczyli, że zmiany nadejdą wyłącznie w przypadku Call of Duty Warzone, co jest w sumie zrozumiałe. Możemy mieć tylko nadzieję, że nie będziemy czekać za długo na przygotowanie stosownej łatki, ponieważ problemy wywołane DMR 14 trwają już od ubiegłego roku.

Jak widać jeden z problemów Call of Duty Warzone może zostać wkrótce wyeliminowany. Deweloperzy mają jednak jeszcze sporo pracy, ponieważ w ostatnim czasie coraz częściej słyszymy o bugach i problemach sieciowej strzelanki.

Trzeba jednocześnie dodać, że Call of Duty: Warzone wciąż notuje bardzo wysokie wyniki, a cała seria Activision wygenerowała w zeszłym roku rekordowy rezultat. Możemy mieć pewność, że wydawca szybko nie zmieni planów i będzie jednocześnie rozwijał kilka odsłon COD-a.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-warzone-update-will-adjust-dmr-14-mac-10-and-more

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward