Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 20:40
Call of Duty Black Ops Cold War Zombie
1321V

Call of Duty Black Ops Cold War Zombie za darmo przez tydzień. Gracze z PS4 i PS5 otrzymają dodatkowy tryb

Twórcy Call of Duty Black Ops Cold War ponownie zachęcają graczy do wypróbowania najnowszej strzelanki i tym razem przez tydzień sprawdzimy tryb zombie. Darmowa zabawa rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu.

Od 14 do 21 stycznia będzie trwał darmowy tydzień z trybem zombie w Call of Duty: Black Ops - Cold War. Gracze ze wszystkich platform zmierzą się z biegającymi truposzami – pierwszy raz w historii deweloperzy zdecydowali się zaproponować graczom bezpłatny dostęp do akurat do tego wariantu zabawy.

W trakcie zabawy wszyscy zainteresowani wypróbują rozgrywkę w dwóch opcjach (Die Maschine i Cranked), ale jednocześnie dzięki wciąż trwającej współpracy pomiędzy Activision oraz Sony, gracze na PlayStation 4 i PlayStation 5 sprawdzą Onslaught.

To kolejny „PlayStation Exclusive”, dzięki któremu klienci japońskiej korporacji zapoznają się z szybkim, dwuosobowym trybem z zombie – śmiałkowie zmierzą się z niezwykle agresywnymi truposzami. Onslaught może trafić na inne platformy 1 listopada 2021 roku.

Zamierzacie sprawdzić zombie w Call of Duty Black Ops Cold War? Warto przypomnieć, że tegoroczną odsłonę może opracowywać Sledgehammer Games, a Call of Duty: Modern Warfare osiągnęło gigantyczny sukces.

Źródło: https://www.callofduty.com/blog/2021/01/Black-Ops-Cold-War-Zombies-Free-Access-Week

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software