PS Plus na luty z pierwszą potwierdzoną grą na PS5. Destruction AllStars trafi do usługi

Gry
3255V
PS Plus na luty z pierwszą potwierdzoną grą na PS5. Destruction AllStars trafi do usługi
Wojciech Gruszczyk | 08.01.2021, 16:38

W tym tygodniu pobraliśmy styczniową ofertę PS Plus, a gracze już teraz mogą szykować się na pierwszą produkcję z lutego. Lucid Games potwierdziło, że kończy prace nad tytułem przygotowanym z myślą o PS5 i Destruction AllStars zadebiutuje w przyszłym miesiącu w ofercie Sony.

Styczniowy PS Plus pozwala zagrać w między innymi Maneater – w tym wypadku z oferty mogą skorzystać wyłącznie posiadacze PlayStation 5. Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Lucid Games właśnie potwierdziło ważną wiadomość: w przyszłym miesiącu dzięki PlayStation Plus zagramy w Destruction AllStars.

Informacja opublikowana przez deweloperów nie pojawia się bez powodu – w ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których Lucid Games nie zdąży dokończyć prac nad Destruction AllStars do lutego i tytuł nie będzie dostępny w ramach oferty Sony. Twórcy zaprzeczyli tej informacji, a dodatkowo wiele na to wskazuje, że możemy liczyć na konkretny pokaz pozycji.

Warto przypomnieć, że Destruction AllStars miało zadebiutować na premierę PlayStation 5, ale Sony zmieniło plany – wydawca opóźnił debiut zapowiadając jednocześnie, że gra wyląduje w abonamencie PS Plus.

Źródło: Twitter: LucidGamesLtd

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper