Iza Łęcka Iza Łęcka 05.01.2021 12:25
PS Plus gry na styczeń dostępne
1834V

PS Plus jest już dostępne. Styczniowa oferta gier z PS5 i PS4 została udostępniona przez Sony

Wraz z początkiem miesiąca lista gier w katalogu PS Plus została zwiększona o styczniowe propozycje. Właściciele PlayStation 5 i PlayStation 4 mogą pobrać trzy nowe produkcje, wśród których pojawił się między innymi ulepszony dla nowej generacji Maneater.

W ostatnich tygodniach Sony może pochwalić się całkiem okazałym zestawieniem tytułów zmierzających na sieciowe usługi. Już teraz gracze mogą pobrać produkcje w ramach PS Plus. Japoński producent przygotował bardzo ciekawe zestawienie dla posiadaczy PS4 i PS5:

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z ostatnią przygodą Lary, nadszedł na to idealny czas. Ostatnia część z nowej trylogii przenosi nas do Ameryki Łacińskiej, gdzie oprócz poznawania tajemnic grobowców, przyjdzie się zmierzyć ze znacznie większym wyzwaniem. Greedfall natomiast jest klimatycznym RPG stworzonym przez zespół Spiders, który mógł się już pochwalić The Technomancer i Bount by Flame. Stylizowany świat został całkiem pozytywnie przyjęty przez odbiorców (72% na serwisie Metacritic).

Wisienką na torcie styczniowej oferty jest Maneater, który zyskał ulepszenia dla nowej generacji. Podwodny świat będzie można poznać w natywnym 4K z HDR i w 60 klatkach. Znaczącym elementem gry jest rozwój naszej niebezpiecznej kreatury, o której w swojej recenzji pisał Roger:

„Największą siłą Maneatera jest eksploracja i rozwój rekina. Zaczynamy jako nieopierzona rybka, która musi spierniczać gdzie pieprz rośnie przed pierwszym lepszym krokodylem. Z biegiem czasu aligatory będziemy połykać w całości, a naszymi prześladowcami staną się inne rekiny, potem orki a na koniec kaszaloty. Na drabince ewolucji zawsze będzie ktoś lepszy - jak w życiu. Gra przez niemal 80% zabawy pozwala nam jednak namacalnie odczuć, że nasza podopieczna się rozwija.”

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: playstation plus ps plus sony