Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku. Gra trafi od razu do PS Plus

Gry
2113V
Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku. Gra trafi od razu do PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 26.10.2020, 16:22

Sony właśnie przełożyło premierę Destruction AllStars. Gra nie będzie dostępna na premierę konsoli nowej generacji, ale w przyszłym roku od razu trafi do abonamentu PS Plus. Poznajcie szczegóły ciekawego ruchu.

Destruction AllStars miało zadebiutować w listopadzie na całym świecie, ale Sony zdecydowało się przełożyć premierę. Teraz możemy potwierdzić, że najnowsza produkcja będzie dostępna w lutym 2021 roku i od razu zadebiutuje w PS Plus. Sony potwierdziło, że gra będzie dostępna „przez dwa miesiące w PlayStation Plus bez dodatkowych kosztów”.

Jest to na pewno interesujący ruch, ponieważ jak wiadomo Destruction AllStars jest grą sieciową, więc gracze będą musieli posiadać PS Plus, by móc wskoczyć na serwery. Dzięki tej decyzji Japończycy na pewno zadbają o odpowiednią publikę. W przyszłym tygodniu otrzymamy nowy zwiastun, a dodatkowo Sony zadba o przedstawienie konkretnych szczegółów dotyczących pozycji – tak by gracze wiedzieli, na co mogą liczyć w przyszłym roku.

„Może to być rozczarowująca wiadomość dla niektórych z Was, którzy chcieliby zagrać w grę w momencie premiery [konsoli – red.], ale mamy nadzieję, że rozumiecie tę decyzję.”

Sony potwierdziło refundację pieniędzy graczom, którzy zamówili Destruction AllStars przez PlayStation Store, PlayStation.com lub w innych sklepach.

Warto przypomnieć, że Sony wcześniej podało kilka szczegółów rozgrywki z Destruction AllStars oraz potwierdziło przygotowanie mikrotransakcji.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/26/destruction-allstars-coming-to-playstation-plus-in-february/

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper