Iza Łęcka Iza Łęcka 08.01.2021 11:20
Project Winter
816V

Project Winter zadebiutuje w Xbox Game Pass. Gra porównywana do Among Us zaproponuje walkę o przetrwanie

Do styczniowej oferty Xbox Game Pass dołączy jeszcze jedna nowa produkcja. Twórcy Project Winter potwierdzili, że wraz z premierą swojej nowej przygodówki, pozycja zostanie udostępniona subskrybentom usługi Microsoftu. Tytuł będzie dostępny na konsolach i PC, proponując jednocześnie cross-platformową rozgrywkę.

Microsoft ujawnił pierwszą część styczniowej oferty Xbox Game Pass, tymczasem pod koniec miesiąca bibliotekę abonamentu zasili nie tylko Medium. Zespół Other Ocean Interactive zapowiedział, że już 26 stycznia gracze korzystający z Xboksów oraz PC będą mogli rozpocząć zmagania.

Project Winter jest porównywany do niezwykle popularnego Among Us. Ośmiu graczy trafi na mapę, a ich głównym celem będzie przetrwanie. Wygrana nie będzie jednak możliwa bez współpracy i realizacji szeregu zadań, które nie tylko przedłużą życie śmiałków w niebezpiecznych warunkach, ale i powoli umożliwią wezwanie ekipy ratunkowej. W tundrze znajdziemy wiele przedmiotów ułatwiających egzystencję oraz materiałów koniecznych do napraw. Wśród graczy, oprócz ocalałych, zawsze znajdzie się zdrajca, który nie zważając na przeciwności, posłuży się perswazją i w ukryciu eliminować będzie kolejnych uczestników.

Zwiastun sprytnie prezentuje założenia Project Winter – produkcja może okazać się bardzo dobrą propozycją dla klientów Xbox Game Pass, którzy już wielokrotnie mieli okazję ogrywać tytuły od mniejszych zespołów. Dzięki premierze w usłudze na serwerach zawita odpowiednio liczna baza użytkowników.

Źródło: https://www.somosxbox.com/project-winter-llegara-a-xbox-game-pass-este-mes/887653

Tagi: Microsoft Project Winter Xbox Xbox Game Pass