Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 14:31
BioMutant Experiment 101
575V

Biomutant bez jakichkolwiek mikrotransakcji, ale gra może otrzymać DLC

Twórcy Biomutant wciąż nie zakończyli prac nad produkcją, ale po premierze tytuł może otrzymać rozszerzenia. Sytuację przybliżył szef studia, który wspomniał, że gracze nie muszą obawiać się mikrotransakcji.

BioMutant zostało zaprezentowane na pokazie IGN, ale pomimo długiego fragmentu rozgrywki, Experiment 101 wciąż nie potwierdziło informacji o dacie premiery. Studio wciąż pracuje nad tytułem, jednak pomimo napiętego harmonogramu, Stefan Ljungqvist znalazł czas, by porozmawiać z dziennikarzem redakcji Well-Played.

Szef Experiment 101 zaznaczył, że jego deweloperzy skupiają się aktualnie wyłącznie na dopracowaniu gry i zakończeniu prac, ale gracze nie muszą obawiać się mikrotransakcji:

„Skupiamy się na dokończeniu głównej gry i realizacji naszej wizji jakości, która jest dla nas najważniejsza – wtedy mamy nadzieję, że zasłużymy na prawo do dodawania kolejnych treści. Jedno możemy jednak powiedzieć: na pewno nie będziemy mieć mikrotransakcji”

Experiment 101 chce na początku zapewnić produkcję o odpowiedniej jakości, by później móc rozwijać tytuł przez rozszerzenia. Autorzy jednak nie zamierzają zniszczyć wyczekiwanej pozycji przez małe płatności, więc możemy w spokoju wyczekiwać kolejnych szczegółów gry.

Twórcy jednak powinni wkrótce odsłonić karty, ponieważ Biomutant zostało zapowiedziane w 2017 roku i wciąż czekamy na ostateczne konkrety dotyczące wydania.

Tagi: BioMutant Experiment 101 THQ Nordic