Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 15:09
Borat w Cyberpunku 2077
1457V

Borat w Cyberpunku 2077. Zabawny crossover wrzuca znaną postać do Night City

W Night City można natrafić na wielu różnorodnych bohaterów, z którymi V może wchodzić w relacje. W Cyberpunku 2077 nie możecie spotkać Borata, ale gracze zadbali o taki crossover i z pomysłu narodził się całkiem zabawny materiał.

W najbliższych dniach CD Projekt RED powinien przedstawić szczegóły dotyczące pierwszej, dużej i zarazem oczekiwanej aktualizacji do Cyberpunka 2077. Łatki mają trafić do gry w styczniu i lutym, więc część graczy może już wkrótce powrócić do Night City. Może to w pewien sposób pomóc pozycji, która zaskakująco szybko straciła wysoką popularność na Steam.

Fani nie tylko czekają, ale również pracują nad różnymi ciekawymi materiałami i najnowszy projekt prezentuje niespodziewaną sytuację – Borat trafił do Night City. Autorzy zadbali o kilka zabawnych scen, które powinny spodobać się fanom tej charakterystycznej postaci.

W Night City nie brakuje barwnych bohaterów i historie wielu powinny zostać odpowiednio rozbudowane w nadciągających dodatkach. Już wczoraj Kajetan zastanawiał się, co dalej z Cyberpunkiem 2077 i wspominał o swoich oczekiwaniach dotyczących DLC.

Źródło: Twitter: Dexerto

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077