Football Manager 2021 z rekordową sprzedażą i zainteresowaniem graczy

Gry
640V
Football Manager 2021 z rekordową sprzedażą i zainteresowaniem graczy
Bartosz Dawidowski | 05.01.2021, 09:07

Football Manager 2021, który zadebiutował na PC i Xbox One/Xbox Series X, cieszy się dużą popularnością. Twórcy postanowili się pochwalić pierwszymi wynikami.

Miles Jacobson, reżyser Football Manager 2021, ujawnił 3 stycznia, że najnowsza odsłona serii rozeszła się już w nakładzie ponad 1 miliona kopii. Co chyba najważniejsze - ludzie, którzy kupili Football Manager 2021 cały czas się przy tej produkcji bawią. W ostatni weekend gra miała przyciągnąć do siebie ponad 900 tysięcy osób, wg danych ujawnionych przez Milesa Jacobsona.

To wszystko oznacza, że Football Manager 2021 jest najszybciej sprzedającą się odsłoną serii i w ogóle grą, która rozchodzi się w rekordowym tempie w dziejach brytyjskiego studia Sports Interactive, które ma na koncie również serię Eastiside Hockey Manager i Championship Manager

Na pewno na wysoką sprzedaż Football Manager 2021 ma wpływ wydanie gry również na Xboksach. To drugi raz kiedy marka trafiła na konsole stacjonarne od wydania gry w 2006 r. Niestety nadal nie wiemy, kiedy Football Manager 2021 pojawi się również na PS4 i PS5. Deweloperzy zapowiedzieli chęć stworzenia takiej konwersji, ale nie ujawniono jeszcze na ten temat szczegołów. Xboksowe wydanie gry zgarnęło sporo pochwał w recenzjach.

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper