Iza Łęcka Iza Łęcka 05.01.2021 08:58
Crysis Next (4)
649V

Crysis 4 potrzebuje pomocy? Crytek szuka pracowników do gry AAA

Niemieccy deweloperzy opracowują tajemniczą produkcję, którą według przecieków może okazać się Crysis 4. Obecnie zespół poszukuje kolejnego talentu, designera do gry AAA, której akcja może rozgrywać się w otwartym świecie.

Crytek powrócił do jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych IP, oferując graczom Crysis Remastered. Tytuł otrzymał technologiczne zwiastuny, jego zapowiedzi były obiecujące, jednak został mocno skrytykowany za jakość wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Od pewnego czasu wiemy, że twórcy marki pracują nad tajnym tytułem AAA, tymczasem najnowsze ogłoszenie o pracę, które znalazło się na stronie Cryteku, intryguje – twórcy z Niemiec mają pracować nad strzelanką, która może zaprowadzić śmiałków na otwarte tereny.

Zgodnie z ostatnimi plotkami, niemieccy deweloperzy od dłuższego czasu skupiają nad wielkim tytułem, który miałby rozszerzyć serię Crysis. Warto zwrócić uwagę, że nowy pracownik będzie pełnił swoje obowiązki w głównym studio zespołu. To właśnie we Frankfurcie jest rozwijana tajna gra AAA.

Na konkretną zapowiedź  i oficjalne ogłoszenia będziemy musieli zaczekać, choć już w zeszłym miesiącu wyciekły wstępne informacje między innymi o Crysis Next.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Crysis Crysis 4 crysis next Crytek