Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2021 17:45
PS Plus PlayStation 4 i 5
2430V

PS Plus – ostatnia szansa, by zgarnąć 4 dodatkowe gry. Sony przypomina o ofercie z grudnia

Już tylko dzisiaj możecie zgarnąć grudniową ofertę PS Plus. Zestawienie jest rozbudowane o dodatkowy tytuł, więc macie jeszcze kilka godzin, by wrzucić na listę produkcje przygotowane przez Sony na ostatni miesiąc ubiegłego roku.

Sony w ostatnich miesiącach nie zawodzi dostarczając ciekawe zestawienia PS Plus i w zeszłym tygodniu mogliśmy chwalić styczniową listę gier. Trzeba jednak zauważyć, że dzisiaj jest ostatni dzień, by zgarnąć produkcje z grudnia... A był to ciekawy miesiąc, ponieważ mogliśmy pobrać aż cztery produkcje na dwie konsole Sony:

PlayStation UK przypomina, że gracze mogą jeszcze tylko dzisiaj pobrać między innymi Worms Rumble oraz Bugsnax – oferta w tym wypadku dotyczy wersji na PlayStation 5, ale warto pamiętać, że nie musicie posiadać nowej konsoli Sony, by móc wrzucić pozycję na listę. Zrobicie to przez sklep PlayStation.

Nie często mam okazję wrzucić takie przypomnienia na portal, ale akurat w tym wypadku szkoda stracić dostęp do ciekawych tytułów, które mogą umilić pierwsze chwile z nową generacją... A jak wiadomo pod koniec miesiąca PS5 odbiorą kolejni gracze.

Źródło: Twitter: PlayStationUK

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 playstation plus ps plus PS4 ps5 sony