Iza Łęcka Iza Łęcka 02.12.2020 10:13
PlayStation Plus logo
9574V

PS Plus na grudzień jest już dostępne. Pobierajcie 4 gry na PS5 i PS4

Sony udostępniło nowe tytuły przygotowane z myślą o abonentach PS Plus. Gracze mogą zapoznać się między innymi z nową wersją Wormsów lub wyruszyć jako Rico na kolejną wielką misję. W abonamencie znajdują się dwie produkcje na PS5 i dwie na PS4.

O PlayStation Plus słyszeliśmy niezwykle często w trakcie ostatnich dwóch tygodni. Na naszym portalu informowaliśmy Was, że część użytkowników sprzedawało PS Plus Collection, co spotkało się z szybką reakcją ze strony Sony. Nieuczciwi handlarze otrzymywali bany, a restrykcje nie ominęły również klientów dokonujących podejrzanych zakupów.

Pomijając wszelkie atrakcje, wraz z początkiem miesiąca możemy legalnie pobrać ofertę PS Plus na grudzień, która zawiera dodatkową produkcję z listopadowej oferty. Są to dokładnie dwie pozycje na PlayStation 5 (jeżeli uwzględnimy wsteczną kompatybilność to cztery) oraz dwie na PlayStation 4:

Wśród tytułów oferowanych w ramach abonamentu znajdziecie nie tylko nowości (w zeszłym miesiącu w PS Plus debiutował Bugsnax, a obecnie premierę ma Worms Rumble), ale także intrygujące Just Cause 4. Pewną niewiadomą pozostaje Rocket Arena. Ta dynamiczna strzelanka nastawiona na sieciową rywalizację między zawodnikami znalazła się na rynku w lipcu, jednak nie podbiła rankingów sprzedaży i walczy o przeżycie, wszelkimi próbami zachęcając graczy do przybycia na serwery.

Co ciekawe, właściciele pozycji Team17 mogą pobrać za darmo Worms Rumble PlayStation Plus Exclusive Pack, zawierający skórkę broni, specjalny sztandar oraz kostium.

Wormsy darmowa zawartość PS Plus

Źródło: https://www.psu.com/news/worms-rumble-ps-plus-exclusive-pack-and-costume-for-ps5-and-ps4-available-now-on-the-playstation-store/

Tagi: playstation plus ps plus ps4 ps5 sony