Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.01.2021 13:30
The Last Guardian nowa gra
975V

Twórca The Last Guardian zdradził swój nadchodzący projekt? Fumito Ueda ukrył przekaz w życzeniach na Nowy Rok

Bardzo możliwe, że jeszcze w 2021 roku ujrzymy zupełnie nowy projekt od genDesing. Fumito Ueda przedstawił zupełnie nowego bohatera w noworocznych życzeniach.

The Last Guardian to jedna z gier, które potrafiły chwycić ze serce w erze PlayStation 4. Przyjemny projekt o przyjaźni został bardzo ciepło przyjęty, a osoby, które nie miały okazji zagrać, mogą go sprawdzić na nowej generacji (choć nie bezproblemowo). Plotki na temat nowej gry od twórcy projektu, Fumito Uedy, pojawiały się już w 2019 roku, ale wszystko przystopowało, gdy jego drogi z Sony się rozeszły.

Warto wspomnieć, iż mężczyzna może pochwalić się, że ma na swoim koncie, prócz The Last Guardian, tak znakomite i udane tytuły jak Ico oraz Shadow of the Colossus. Całą trójkę umieszczono w specjalnej grafice noworocznej, która pojawia się po wejściu na oficjalną stronę studia genDESIGN. Jest jednak pewna ciekawostka - rok 2021 jest datą czterocyfrową - zostało więc jedno miejsce.

Tam właśnie ukryto obrazek, który może być grafiką z nowej gry - całość bowiem wygląda dokładnie tak, jak pozostałe projekty pana Uedy. Jeśli się mu przyjrzymy, dostrzeżemy postać opartą o ścianę, duży kamień, albo postać (jeśli wziąć pod uwagę, jakie stworzenia pojawiały się w poprzednich tytułach). Trzeba przyznać, że to bardzo interesujący zabieg, który pewnie rozwiąże się w najbliższych miesiącach. Sami rzućcie okiem:

genDESIGN - 2021

genDESIGN - nowa gra

Źródło: https://twistedvoxel.com/the-last-guardian-dev-artwork-new-project/

Tagi: genDESIGN Sony Computer Entertainment the last guardian