Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.01.2021 12:30
Koei Tecmo powrót 2021
1143V

Koei Tecmo z dużą zapowiedzią w 2021.Twórcy zdradzają, że fani pomyślą: "nareszcie"

Wygląda na to, że ekipa z Koei Tecmo szykuje się na naprawdę mocny rok. Zaledwie kilka dni temu zapowiedziano, że nadchodzące miesiące będą dla nich okresem realizacji wielu planów.

Na świeżo rozpoczęty 2021 roku szykuje się naprawdę dużo projektów. Jeszcze pod koniec grudnia mogliśmy czytać o tym, że Team Ninja planuje zapowiedzieć kilka nowych, dużych gier. Oczywiście rozbudziło to nadzieje wielu graczy - zwłaszcza biorąc pod uwagę słowa, które padły jeszcze nieco wcześniej. Fumihiko Yasuda zapowiedział przecież koniec serii NiOh i przejście na "coś innego".

Teraz Koei Tecmo zapowiedziało, iż w 2021 roku pojawi się bardzo głośna zapowiedź, której prawdopodobnie nie może doczekać się wielu graczy. Gdy ci usłyszą, co przygotowano, pomyślą "wreszcie"! Niewiele czasu potrzeba było, aby zaczęto łączyć kropki. Jak doskonale wiadomo, ekipa z Koei Tecmo wydaje produkcje, za które odpowiada Team Ninja, a więc właściciele marki Ninja Gaiden.

Oczywiście biorąc pod uwagę wydawniczą przeszłość studia z Yokohamy, może to być jeden z wielu tytułów, stanowiących istne powroty. Nie ma chyba jednak wątpliwości, przy okazji którego fani zakrzykną najtłumniej i najgłośniej. Pozostaje mieć nadzieję, iż rzeczywiście jest na co czekać, a ekipa nie zawiedzie naszych oczekiwań. Czas pokaże, na czym wszystko się skończy, ale nie ma wątpliwości, że 2021 będzie ekscytującym rokiem.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/01/koei-tecmo-finally-tease/

Tagi: ninja gaiden nioh Sony Interactive Entertainment Team Ninja tecmo