Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.01.2021 07:51
Ninja Gaiden
1062V

Team Ninja zapowie kilka nowych gier w 2021 roku

Wiemy już, że Nioh 2 jest ostatnią grą w tej serii. Co ma zatem dalej w planach zdolne japońskie studia Team Ninja?

Wiemy już, że zakończono rozwój serii Nioh. Team Ninja rusza po nowe wyzwania, a ogłoszenia nowych produkcji mają się pojawić bardzo szybko - jeszcze w 2021 roku. Wygląda zatem na to, że prace nad tymi projektami są bardziej zaawansowane, niż się mogło wydawać.

Fumihiko Yasua, główny deweloper odpowiedzialny za serię Nioh i Ninja Gaiden, powiedział, że firma szykuje dla nas "kilka zapowiedzi nowych tytułów w 2021 roku".

"W lutym 2021 r. wydamy Nioh 2 Remastered: Complete Edition i Nioh Collection. Ta druga pozycja zawierać będzie wszystko, co dotychczas wydaliśmy w serii Nioh - na PS5. Mam nadzieję, że to będzie szansa dla ludzi, którzy jeszcze nie zagrali w te gry, by poznać je na konsoli nowej generacji".

Przygotowujemy także kilka zapowiedzi nowych tytułów w 2021 roku, tworzonych przez Team Ninja. Wyczekujcie tych komunikatów! - powiedział Fumihiko Yasua w rozmowie z japońskim serwisem 4Gamer.

Prawdopodobnie jedno z tych ogłoszeń będzie dotyczyć kontynuacji marki Ninja Gaiden. Już na początku grudnia okazało się, że Koei Tecmo, które wydaje gry Team Ninja, zarejestrowało nowy znak towary, związany właśnie z tą kultową serią gier akcji, o czym pisaliśmy szerzej tutaj.

Wiadomo już, że kompilacja Nioh i Nioh 2 (czyli Nioh Collection dla PS5) trafi na rynek 5 lutego 2021 r.

Źródło: https://www.siliconera.com/koei-tecmo-teases-multiple-new-team-ninja-games-in-2021/

Tagi: ninja gaiden Team Ninja