PS Plus z kapitalną ofertą na styczeń. Sony zadbało o 3 świetne gry na PS5 i PS4

News
14973V
PS Plus z kapitalną ofertą na styczeń. Sony zadbało o 3 świetne gry na PS5 i PS4
Wojciech Gruszczyk | 30.12.2020, 18:51

PS Plus na styczeń nie zawodzi i Sony ponownie oferuje 3 bardzo ciekawe produkcje dla klientów PlayStation Plus. Gracze pobiorą teraz tytuły przygotowane na PlayStation 5 i PlayStation 4. Poznajcie pełną listę.

PS Plus na styczeń 2021

 • Shadow of the Tomb Raider
  - Rok premiery: 2018
  - Średnia ocen: 75%
 • GreedFall
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 72%
 • ManEater (PS5)
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: 68%

Jak widać Sony ponownie nie zawodzi oferując graczom w zasadzie trzy duże i ciekawe produkcje. Shadow of the Tomb Raider (PS4/PS5) powinien trafić w gust graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z finałową historią Lary Croft, a mają ochotę pobiegać po kilku grobowcach. Twórcy GreedFall (PS4/PS5) potwierdzili ostatnio sukces gry, a nawet zapowiedzieli wykorzystanie możliwości nowej generacji (będzie bezpłatna aktualizacja?), a ManEater (PS5) otrzymał już patch, który pozwoli graczom cieszyć się z możliwości next-genowego PlayStation.

Zestawienie przygotowane przez Sony jest bardzo ciekawe i warto zwrócić uwagę na ważny szczegół – japoński producent oferuje na PlayStation 5 duży tytuł i interesujący tytuł. W ManEater warto zagrać i jak podkreślił w swojej recenzji Roger: „to jedna z niespodzianek 2020 roku”.

Tytuły trafią 5 stycznia. Maneater nie będzie dostępny w Arabii Saudyjskiej, a Greedfall zostanie zastąpiony na Bliskim Wschodzie przez Assetto Corsę i w Japonii oraz Korei Południowej przez Mistover.

Co ciekawe, gracze z Hiszpanii otrzymają 4 pozycję:

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Komentarze (211)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper