Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 16:00
Maneater  PS5 i Xbox Series XS
989V

Maneater przypłynie na premierę XSX|S i PS5. Twórcy ujawnili ulepszenia dla nowej generacji

Twórcy Maneater nie zmarnują okazji i wrzucą swojego rekina na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S. Studio właśnie potwierdziło ulepszenia przygotowane dla nowej generacji i gracze otrzymają nowości za darmo. Autorzy zadbają o darmową aktualizację.

Maneater zostało określone przez Rogera jako „jedna z niespodzianek 2020 roku” i nasz naczelny nie ukrywał, że choć produkcja ma wiele niedociągnięć, to jednak oferuje bardzo przyjemny gameplay, dzięki któremu jeszcze przed napisaniem recenzji zdobył platynę.

Teraz możemy potwierdzić, że produkcja osiągnęła bardzo duży sukces – gracze kupili ponad milion kopii Maneater. Twórcy chcą podziękować społeczności za wsparcie i przygotują bezpłatną aktualizację do pozycji oferując graczom wiele ulepszeń.

Maneater na PlayStation 5 i Xboksie Series X zaoferuje wsparcie ray tracingu, natywną rozdzielczość 4K z HDR w 60 klatkach na sekundę oraz nowe efekty świetlne prezentujące podwodny świat w nowych barwach. Twórcy zadbają także o ulepszenia dla Xboksa Series S – na tej platformie otrzymamy ulepszoną grafikę i większą liczbę klatek na sekundę. Aktualizacja trafi także na PC, ale będzie udostępniona dopiero na początku przyszłego roku.

„Pełna ewolucja na nową generację konsol - Nowa królowa głębin powraca silniejsza niż kiedykolwiek, w pełni wykorzystując sprzęt nowej generacji, w tym ray-tracing, natywną rozdzielczość 4K ze wsparciem dla HDR, płynnymi 60 klatkami na sekundę, nowymi efektami świetlnymi, wsparciem dla haptycznej technologii PlayStation®5 DualSense i więcej! ”

Tytuł przypłynie na nową generację w dniach premier – 10 listopada (Xbox Series X oraz Xbox Series S) i 19 listopada (PlayStation 5). John Gibson, CEO Tripwire Interactive, skomentował zapowiedź następującymi słowami:

„Zespół Tripwire został zmiażdżony pozytywnymi reakcjami od samej premiery gry Maneater, więc już nie możemy się doczekać jak gracze przyjmą bycie krwiożerczym rekinem na nowej generacji konsol. Maneater będzie wyglądać jak nigdy dotąd, dzięki wodzie z ray-tracingiem i płynnej rozgrywce w 60 klatkach i rozdzielczości 4K. Przygoda jednak nie kończy się tutaj, a nasi fani mogą spodziewać się nowych informacji już wkrótce.”

Sprawdźcie również premierowy zwiastun Maneater.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Blindside Interactive Deep Silver Maneater