GreedFall osiągnęło sukces. Twórcy zapowiadają next-genowe wydanie z nową zawartością

News
1750V
GreedFall osiągnęło sukces. Twórcy zapowiadają next-genowe wydanie z nową zawartością
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2020, 18:28

Twórcy GreedFall właśnie pochwalili się najnowszym wynikiem produkcji. Tytuł osiągnął sukces i deweloperzy chcą zaprosić kolejnych graczy do poznania ich przygody. RPG wyląduje na najnowszych konsolach i otrzyma nową zawartość.

„Konkretna, krwista zabawa na wiele godzin dla prawdziwych wyjadaczy gatunku RPG. Jeżeli brakuje Wam solidnej gry, trzymającej się dawno wyznaczanych standardów, to nie szukajcie dalej. Spiders wraz z każdym kolejnym tytułem staje się coraz lepszym developerem i z pewnością zmierza do pierwszej ligi” – tymi słowami Tytus podsumował swoją recenzję GreedFall, którą przedstawiliśmy naszym czytelnikom w zeszłym roku.

Teraz możemy potwierdzić, że produkcja osiągnęła sukces – 1 mln sprzedanych egzemplarzy dla Spiders to duże osiągnięcie. Zanim jednak zagramy w następny RPG od tego zespołu (zespół pracuje teraz nad SteelRising), twórcy przedstawią nam rozbudowaną wersję GreedFall.

Spiders obecnie nie potwierdza szczegółów, ale możemy mieć pewność, że GreedFall otrzyma w przyszłym roku wersję na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, która będzie zawierać „dodatkową zawartość”. Studio nie ujawnia konkretów, ale możemy liczyć, że jest to coś więcej niż tylko zwykłe podbicie rozdzielczości.

GreedFall nie było najmocniejszą produkcją ubiegłego roku – gra osiągnęła średnią na poziomie 74% i zaoferowała przygodę na około 21 godzin.

Źródło: Twitter: greedfall

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych