Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2020 22:26
Resident Evil: Infinite Darkness
4238V

Resident Evil: Infinite Darkness na Netflix! Zwiastun prezentuje nową historię

Portugalski Netflix przed czasem opublikował zwiastun „Resident Evil: Infinite Darkness”. Animacja zapowiada przyszłoroczną premierę i pozwala spojrzeć na znanych bohaterów. Jest to jedna z przynajmniej dwóch produkcji w uniwersum Resident Evil rozwijanych przez platformę streamingową.

Netflix chętnie przenosi japońskie produkcje na animacje. Po „Castlevanii” oraz „Dragon's Dogma” przyszedł czas na „Resident Evil”. Pierwsze plotki o tej produkcji pojawiły się w zeszłym roku, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów. Netflix dotychczas tylko potwierdził, że zamierza przenieść dwie marki Capcomu na swoje serwery, ale wciąż czekaliśmy na konkrety.

Pracownicy portugalskiego Netflixa opublikowali zwiastun „Resident Evil: Infinite Darkness” i patrząc na sytuację (materiał pojawił się tylko na jednym kanale) jest to typowy przeciek. Prawdopodobnie Portugalczycy pomylili strefę czasową i opublikowali materiał zbyt wcześnie.

W „Resident Evil: Infinite Darkness” to film animowany, w którym wystąpią między innymi Claire Redfield oraz Leon S. Kennedy – premiera planowana jest na 2021 rok. Trzeba na pewno zaznaczyć, że nie jest to ostatnio zapowiedziany serial „Resident Evil”, który przedstawi historię dzieci Weskera. Netflix opracowuje dużą produkcję z aktorami, ale jej premiera odbędzie się pewnie dopiero za kilkanaście miesięcy.

Źródło: Twitter: NetflixPT

Tagi: netflix Resident Evil Resident Evil: Infinite Darkness