Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2020 09:07
Film Resident Evil Avan Jogia  Leon
3729V

Film Resident Evil podzieli fanów? Avan Jogia pokazał się w stroju Leona Kennedy'ego

Prace na planie pełnego rebootu „Resident Evil” nabierają coraz szybszego tempa, dzięki czemu ciekawość sympatyków klimatycznego uniwersum jest systematycznie zaspokajana nowymi materiałami. Obecnie możemy spojrzeć na kreację Avana Jogii, który wcieli się w głównego bohatera filmu.

Już od pewnego czasu wiemy, że reboot „ Resident Evil” prężnie powstaje i cała ekipa skupiona jest na planie filmowym w Ontario, gdzie wykorzystywany jest między innymi opuszczony szpital. W nowym obrazie Johannes Roberts zobrazuje „fatalną noc w Raccoon City”, a jednym z głównych bohaterów będzie Leon S. Kennedy. Scenariusz napisany przez Grega Russo ponownie zabierze widzów do początków historii. Jak podkreślał wielokrotnie reżyser produkcji – obraz będzie czerpał garściami z gier Capcomu, oferując więcej przerażających, klimatycznych momentów, w przeciwieństwie do produkcji z Millą Jovovich w roli głównej, będących przede wszystkim filmami akcji.

Nie musieliśmy czekać do prezentacji zwiastuna, by spojrzeć na wizerunek legendarnego bohatera serii, gdyż aktor wcielający się w postać opublikował materiały z planu.

Avan Jogia, którego mogliśmy zobaczyć między innymi w "Shaft" z 2019 roku i "Zombieland: Kulki w łeb", nagrał serię TikToków, podczas których część jego fanów od razu zauważyła, że ma na sobie strój Leona. Aktorzy wciąż przygotowują kolejne sceny produkcji, więc możemy oczekiwać, że już wkrótce zobaczymy kolejne materiały, na których będziemy mogli dostrzec prezentację poszczególnych bohaterów.

@avan.jogia

 

♬ original sound - Avanjogia
@avan.jogia

Reply to @oliversmanure

♬ original sound - delf :)

Resident Evil film

Źródło: https://www.relyonhorror.com/latest-news/resident-evil-reboot-leon-in-costume-new-set-photos/

Tagi: film film resident evil Resident Evil resident evil reboot