Film Resident Evil ma datę premiery. Constantin Film przedstawiło szczegóły na stronie

Filmy i seriale
1378V
Film Resident Evil ma datę premiery. Constantin Film przedstawiło szczegóły na stronie
Wojciech Gruszczyk | 16.12.2020, 20:06

Od czasu do czasu pojawiają się nowe materiały z pełnego rebootu „Resident Evil”, ale dotychczas nie znaliśmy szczegółów dotyczących premiery produkcji. Sytuację wyjaśniła firma odpowiedzialna za produkcje, ponieważ na witrynie Constantin Film zostały opublikowane istotne informacje.

W październiku zapowiedziano pełny reboot „Resident Evil”, a nawet poznaliśmy wizję reżysera oraz otrzymaliśmy szczegóły dotyczące obsady. Następnie pojawiło się kilka przecieków z samego planu, dzięki którym zobaczyliśmy Raccoon City, rezydencję czy też głównego bohatera.

Za projekt odpowiada Constantin Film i to właśnie ta firma opublikowała konkrety dotyczące daty premiery – film zostanie udostępniony 9 września 2021 roku. Możemy podejrzewać, że pełna kampania marketingowa produkcji dopiero ruszy, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać potwierdzenie tej informacji z pierwszym zwiastunem, ale najwidoczniej prace nad projektem przebiegają w dobrym kierunku.

„Resident Evil” powróci jako pełne odświeżenie, które na dobry początek przedstawi wydarzenia ze wspomnianego Raccoon City. Reżyserem i autorem scenariusza został Johannes Roberts – twórca zapowiedział, że opowieść będzie powiązana z klasycznymi tytułami Capcomu.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2020/12/16/resident-evil-movie-reboot-release-date-revealed-early

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych