Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.12.2020 08:30
Final Fantasy XVI zapowiedzi
977V

Final Fantasy czeka mocny rok. Producent FF XVI zapowiada najbardziej zapracowane miesiące w jego karierze

Wiele wskazuje na to, że wszyscy fani gier z serii Final Fantasy mogą szykować się na bardzo interesujące miesiące. Rok 2021 ma przynieść sporo doniesień i nowości.

Final Fantasy XVI to bez wątpienia jedna z najciekawszych gier, jakie zapowiedziano na konsolę PlayStation 5. Zdecydowanie jest na co czekać, a fani serii gorączkowo wyczekują jakichkolwiek informacji na temat produkcji. Niedawno potwierdzono, że premiera ma mieć miejsce nie w 2022 roku, jak myślano dawniej, ale już w 2021! Co więcej, z biegiem czasu pojawiają się kolejne wiadomości ze świata tegoż tytułu.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w magazynie Famitsu, dotychczasowe przekazy były zaledwie przedsmakiem tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Producent gier FF XVI oraz FF XIV, Naoki Yoshida, zdradził, że 2021 rok będzie najbardziej zapracowanym w całej jego karierze. Fanów czeka cała masa zapowiedzi na temat obu gier, więc warto czekać.

W kontekście odsłony MMORPG wiemy już, że to luty ma przynieść nam zapowiedź nowego, sporego rozszerzenia, natomiast jeśli chodzi o kolejną część serii - wciąż możemy głównie spekulować. W Famitsu mogliśmy przeczytać także informację z nieco innego frontu marki. Yoshinori Kitase, producent Final Fantasy VII Remake, zapowiedział, że kontynuacja cały czas powstaje, ale na jakiekolwiek szczegóły musimy poczekać.

Jak więc widać - będzie się działo. Bardzo możliwe, że fanów czeka jeden z najbardziej obfitych okresów w historii. I to bardzo dobrze, albowiem gry Final Fantasy są bardzo często synonimem wysokiej jakości. Oby Square Enix szło w dobrym kierunku!

Źródło: https://twinfinite.net/2020/12/square-enix-2021-final-fantasy/

Tagi: Final Fantasy XVI Square Enix