Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2020 09:28
Final Fantasy XVI
1414V

„Final Fantasy XVI nadejdzie w 2021 roku tylko na PS5”. Official PlayStation Magazine wspomina o premierze

Redaktorzy Official PlayStation Magazine informują, że Final Fantasy XVI nadchodzi w 2021 roku. Dziennikarze zapowiadają premierę i przygotowują graczy na nadejście wielkiej produkcji z Japonii, która będzie ekskluzywnym tytułem na PS5.

Final Fantasy XVI zostało przedstawione podczas ostatniej imprezy Sony i choć pojawiły się pewne wątpliwości związane z ekskluzywnością produkcji, a deweloperzy musieli tłumaczyć się z zaprezentowanej oprawy, możemy przypuszczać, że gra znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji.

Swego czasu pojawiało się coraz więcej plotek, zgodnie z którymi Final Fantasy XVI może zadebiutować już w 2021 lub 2022 roku, a sami deweloperzy ze Square Enix zapowiedzieli przedstawienie nowych materiałów z gry właśnie z początkiem nowego roku. Dziennikarze Official PlayStation Magazine jednak śmiało informują, że produkcja będzie dostępna tylko na PlayStation 5 w przeciągu następnych 14 miesięcy:

„Oficjalnie: Final Fantasy 16 nadchodzi w 2021 tylko na PS5. Ten next-genowy debiut w serii Final Fantasy wykorzysta całą technologię zawartą w nowej konsoli Sony. Ale kim są nowi bohaterowie, czym jest ogromny, ognisty demon i jaki system walki sprawdzimy? Kup egzemplarz Official PlayStation Magazine181 i znajdź odpowiedzi na te pytania, i nie tylko.”

Pamiętajcie, że Sony oraz Square Enix wciąż nie potwierdziły premiery Final Fantasy XVI na PlayStation 5 w 2021 roku. Czyżby więc zapowiadała się jedna z większych niespodzianek japońskiej korporacji? Redakcja Official PlayStation Magazine jest pewna nadejścia oczekiwanej gry. 

Źródło: https://www.gamesradar.com/marvels-spider-man-miles-morales-leads-official-playstation-magazines-guide-to-ps5s-launch-lineup-out-now/

Tagi: final fantasy Final Fantasy XVI Square Enix